Kam na školu? Kde pracovat?

Pokud se s vaším dítětem rozhodujete, na jakou střední školu podat přihlášku, jistě oceníte informace, podle kterých se můžete kvalifikovaně rozhodnout. Pomocí standardizovaných psychologických testů vám tyto informace můžeme poskytnout.

Vyšetření profesní orientace se hodí i středoškolákům, kteří váhají, jakou mají zvolit vysokou školu a samozřejmě i všem dospělým, kteří nejsou spokojení se svým současným zaměstnáním, chtěli by vyzkoušet jinou pracovní oblast, nebo prostě jen přemýšlejí v jakém oboru lidské činnosti by mohli najít uplatnění, zálibu, naplnění.

Vyšetření zahrnuje testy zaměřené na rozumové schopnosti, pozornost a pracovní tempo, osobnostní charakteristiky a zohledňuje vaše zájmy, potřeby a představy. Délka vyšetření je cca 4 – 5 hodin. Vyhodnocení a sepsání písemné zprávy proběhne v následujících dnech, dle dohody. Následný rozbor a zpětná vazba trvá cca hodinu.

Cena za kompletní vyšetření a zpětnou vazbu činí 2000,- Kč. V případě zájmu dostanete k dispozici výsledky v písemné formě za 500,- Kč.

Výběr oboru ovlivní člověku celý jeho příští život. Vyplatí se věnovat mu náležitou pozornost.

Kontaktuje Hanu Slánskou (775/36 32 38).