Psycholožka Mgr. Hana Slánská

 

Psychologická praxe:

 

cropped-003.jpg Aktuálně pracuji jako psycholožka v Pedagogicko-psychologické poradně v Mladé Boleslavi a v soukromé praxi, kde se zaměřuji především na podporu vztahů a komunikace v rodině.

cropped-003.jpg Po ukončení magisterského studia jsem pracovala tři roky jako školní psycholožka (4.ZŠ Kladno, ZŠ Bakov n.J).

cropped-003.jpg Pět let jsem se věnovala terapeutické práci s rodinami v rámci poradny SOROPO Jičín a Oblastní charity v Jičíně. Hlavní náplní práce byla terapie rodin, které byly nějakým způsobem ohroženy (před a porozvodové situace, mezigenerační konflikty, sociální znevýhodnění, pěstounská péče, spolupráce s OSPOD).

 

Vzdělání:

 

cropped-003.jpg V roce 2009 jsem dokončila magisterské studium Psychologie na FSS MU Brno.

cropped-003.jpg V letech 2010-2016 jsem v absolvovala výcvik v Systemické rodinné terapie pod vedením PhDr. Šárky Gjuričové a Mgr. Jiřího Kubičky.

cropped-003.jpg V roce 2015 jsem úspěšně absolvovala první výcvikový modul ve Videotréninku interakcí pod vedením Mgr. Kateřiny Šilhánové, aktuálně jsem účastníkem druhého výcvikového modulu a chystám se na akreditaci VTI trenérem.

cropped-003.jpg V roce 2009 jsem úspěšně ukončila výcvik Telefonické krizové intervence v rozsahu 160 hodin pod záštitou Linky bezpečí, kde jsem následně rok pracovala jako konzultant Linky bezpečí.